MENU

Delight Black Edition

Nejlehčí dámské lyže na světě

Swarovski - Delight Black Edition - Elan Skis
Delight Black Edition - Elan Skis Delight

Ozdobené krystaly od firmy

Swarovski®

Delight Black Edition - Swarovski - Elan Skis

Nejlehčí lyže na světě nyní nabízíme ozdobené krystaly od firmy Swarovski uspořádanými ve tvaru sněhových vloček. Tyto lehké a elegantní lyže mají nezaměnitelný výrazný vizuální efekt. Každý pár je opatřen certifikátem potvrzujícím pravost krystalů Swarovski.

Lyže Delight Black Edition jsou určeny pro vášnivé lyžařky, které vyžadují dynamické a odolné lyže vhodné na všechny terény. Není nutné dělat po několika jízdách pauzu na odpočinek; tyto extrémně lehké lyže vám pomohou šetřit energii a můžete na nich brázdit svahy bez námahy od rána až do poslední jízdy.

Protože v každé ženě se skrývá skvělá lyžařka

Nezáleží na tom, jestli jste začátečnice nebo špičková lyžařka, jestli si vychutnáváte pomalejší jízdu nebo se do toho pořádně opřete, jestli ráda lyžujete se skupinou přátel a rodinou nebo vám vyhovuje jízda o samotě. Elan vyvinul specifický koncept Lightskiing, který zahrnuje spoustu řešení splňujících širokou škálu požadavků, jež ženy od lyží očekávají.

Delight Black Edition - left ski Delight Black Edition - right ski Delight Black Edition


Delight

Lehké. Živé. Krásné.

Lyže Delight Black Edition jsou součástí produktové řady Delight. Jedná se o jedny z nejlehčích lyží na světě. Mají velmi výjimečný, elegantní vzhled vyznačující se exkluzivním a originálním designem. Odpovídají konceptu Lightskiing a jsou vybaveny technologií SlimShape, díky níž mají výrazně nižší hmotnost, optimální držení hran od špičky po patku a umožňují přímý přenos sil na hrany. Zesílená karbonová výztuž zaručuje vysokou pružnost a stabilitu při vysokých rychlostech.

Dřevěné jádro Tubelite

Torzní stabilia, velká pružnost a nízká hmotnost.

Technologie Slimshape

Lyže je tenká a lehká, přenos energie od lyžaře na lyži je efektivnější.

Systém
Power Shift

Nízká hmotnost, skvělý výkon a snadná ovladatelnost lyží.

RST

Síla, spolehlivá kontrola nad lyžemi a stabilta.

Profil
Early Rise Rocker

Pro snadné zatáčení.

Delight Black Edition - Features
Delight - WStudio

Koncept Lightskiing pro Elan vyvinuly ženy. Všechny jsou vášnivé lyžařky, které zasvětily celý svůj život tomuto sportu. Jsou mezi nimi ambasadorky značky Elan, závodnice světového poháru, skialpinistky... Díky spolupráci s tímto týmem máme jistotu, že veškeré inovace zaměřené výhradně na ženy opravdu odpovídají specifickým potřebám lyžařek. Dámy z tohoto týmu strávily spostu času při společné práci a zabývaly se analýzou požadavků, které musí být splněny, aby dámské lyže přesně odpovídaly potřebám žen. Tyto poznatky pak úspěšně vtělily do inovací, které ženám přinášejí skutečné výhody na svahu.

Protože v každé ženě se skrývá skělá lyžařka a všechny naše produkty v kategorii Lightskiing jsou schváleny a prověřeny týmem W Studio!

Kde se dají sehnat tyto krásné lyže?

Klikněte zde a zjistíte více
Zvolte zemi
 • Andorra
 • Austria
 • Belgium
 • Czech Republic
 • France
 • Germany
 • Netherlands
 • Slovakia
 • Slovenia
 • Spain
 • Switzerland
Zvolte město

  Zvolte prosím zemi a město

  Obchodník Město ZIP Web
  Intersport Kranjska Gora Borovška 92 +386 (4) 58 34 570
  Dealight - Dealers

  Connect With Us

  Swarovski - Delight Black Edition - Elan Skis
  Copyright 2016 Elan d.o.o. Všechna práva vyhrazena
  Site by Webshocker